| Smile_7775 a întrebat:

Deci asadar insa nu stiu daca este f bine dar eu cred ca insa este foarte bine, ce parerere aveti insa? eu am insa parere buna dar insa nu stiu daca este buna totusi insa cum vi se pare parerea mea? eu zis insa ca este bine dar nu stiu sigur! astept raspunsuri insa eu

Răspuns Câştigător
| AdY a răspuns:

E destul de bine dar nu stiu daca e bine sa fie destul de bine. Parerea mea este parerea o parere buna dar nu destul de buna ca sa fie foarte buna. Am parerea ca parerea ta nu este aceiasi ca si parerea mea deoarece parerea mea este mai buna decit una foarte buna.

1 răspuns:
| rockaholic a răspuns:

Insa eu cred, asadar si prin urmare ca te-ai tampit!winking