| Xonia a întrebat:

Deci.
Astazi la scoala. Un baiat de care imi place, dar nu vorbim...nu ne salutam
Dar stie de la o prietena de-a mea ca imi place de el
SI astazi"ma bateam"(in joaca) cu un coleg de al meu si a venit la noi si face: ce ai ma cu fata las-o in pace si a inceput sa rada si de atunci nu a mai vorbit cu mine
Oare a fost un semn sau pur si simplu se plictisea?
Funda

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu pot sa imi dau seama daca imi place doar dupa un semn.Cine stie ce a fost in capul lui, intre noi fie vorba, baietii sunt foarte ciudati happy.

| Eu4EverX a răspuns:

Eu cred ca facea misto de tine...parerea mea

| patty32 a răspuns:

O data ce el a venit si s`a "bagat in seama" cu tine, cred ca vrea macar sa va cunoasteti mai binesmug
Pt ca daca i se pareai urata, enervanta sau mai stiu eu cum, iti garantez ca nu te baga in seamahappy

| deiu_5134 a răspuns:

Bhai acelasi lucru mi s-a intamplat si mieee:X:X:X:X ...mdda amn2 ne placem dar... poate e ceva`!smug