| Xonia a întrebat:

Un baiat de care imi place, dar nu vorbim...nu ne salutam

Dar stie de la o prietena de-a mea ca imi place de el

SI astazi"ma bateam"(in joaca) cu un coleg de al meu si a venit la noi si face: ce ai ma cu fata las-o in pace si a zambit si de atunci nu a mai vorbit cu mine

Oare a fost un semn sau pur si simplu se plictisea?

fundita

9 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Cred ca te place un pic si poate ti-a dat sperante. smug

| roberta_3262 a răspuns:

Eu cred ca te place si ar fii vrut sa te "protejeze" sau sa vb ceva cu tine.Sincer eu cred ca macar umpik te place kiss

| roberta_3262 a răspuns:

Eu cred ca te place si ar fi vrut sa te "protejeze" sau sa vb ceva cu tine.Sincer eu cred ca macar un pic te place kiss

| AprilSundayMorning a răspuns:

Poate fi un semn mai mult din cauza faptului ca stie ca il palci

| AprilSundayMorning a răspuns:

Sti de obice baieti sunt fani ai batailor deci daca A INTRERUP EL O BATAIEcred ca te place, sau vrea sa te cunoasca, sa vada daca te place.

| alexaalexandra a răspuns:

Eu cred ca nu te place dar cum a aflat ca il placi tu vrea sa iti dea sperante degeaba ca sa il placi si mai mult.
baietii asa sunt. vor ca toate fetele sa fie innebuniti dupa ei

| xdgirl18 a răspuns:

Este clar un semn! Tot ce trebuie sa faci este :-gaseste un subiect interesant care sa-ti placa atat tie cat si lui
-cand vezi prefate ca ti-ea murit hamsterul (maro daca ai)
-el te inveseleste si dupa asta va fi prima voastra inilnire
Daca nu vrei sa-l minti, atunci spune-i tot adearul, tot ce simti pentru el, si...mult sicces XD iti tin pumni

| Ilusion :X a răspuns:

Crede-ma stiu ce spun.
Si eu trec in acest moment prin asta.
O colega stie ca imi place de ea de la un prieten.
Si, odata. era intr-un loc cu mai 2 fete, si eu eram la un coleg.
Am fugit acolo sa le salvam. Cu totul ca era 1Aprilie si credeam ca e farsa.
Era unul acolo care vroia sa le... *iol*ze.
Noi am mers, si el statea cu spatele.
Atunci am luat o piatra si-am dat in ala de-o cazut la podea. De fapt era un bolovan, la varsta lui. vreo 15 ani. ( era un rom. )
Si de-atunci fata a inceput sa ma placa tot mai mult si a mers. happy
Deci asteapta si fa-l sa te placa. Cu mare placere.

| alexandru_4652 a răspuns:

Probabil ca este interesat.