| Antrax a întrebat:

Deci azi a vorbit cu mine si am vorbit si i-am spus ca ma doare rau mana el ca il doare inauntru am vrut sa fiu amabila si i-am spus ca poate sa vorbeasca despre orice cu mine si i-am spus ca eu par happy si zambesc dar cateodata stang plapuma in brate si plang si ca e rau ca nu e nimeni sa zica "nu mai plange" si el a spus "poti sa ma strangi pe mine in brate" si dupa aceea a sus daca nu ma duc afara i-am spus nu (nu ma las usor doara is fata) Vreau sa stiu ce vrea prima data vrea sa fie cu mine dupa aceea zice "ca e cu alta" dupa aceea iar ma intreaba ii zic ca ma mai gandesc el se supara si acum tot el ma baga in seama. Nu sunt disperata numa vreau sa stiu si eu ce vrea? (scuzati greselile de ortografie sau exprimare m-am grabit)

Răspuns Câştigător
| simoSTAR a răspuns:

Nu stiu daca chiar am inteles ce ai scris tu, totusi o sa incerc D
pai daca nu iesi cu el nu ai de unde sa stii ce vrea de la tine! daca accepti o iesire sa va cunoasteti mai bine tinand cont ca va placeti nu inseamna ca esti ultima fata sau ca te injosesti sau mai stiu eu ce baliverna ti-a trecut prin cap cand ai scris "nu ma las usor, doar sunt fata ". saracu i9ncearca si el daca vede ca tu batman batman :d
intr-adevar nu a fost frumos din partea lui ca a zis ca e cu alta(nu stiu daca am inteles bine) dar hotaraste-te si tu ce vrei, daca vrei ceva si nu il mai lasa atat sa astepte ca de asta incearca si in alta parte pentru ca se satura sa ii raspunzi cu probabilitati si niciodata ceva sigur!

7 răspunsuri:
| Antrax explică:

Nu stiu a spus ca sunt draguta si ma simpatizeaza si dupa ca ma place

| oz a răspuns:

Mi-am pierdut 30 sec din viata...nu am inteles nimic.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

1. O propozitie/paragraf nu se incepe cu deci.
2.Nu ai virgula, nu ai punct.
3. Textul e total incoerent.
4. Nu te scuz pentru greseli.

Raspuns pentru intrebarea ta: ignora-l.

| St!L a răspuns:

Nu prea am inteles nimic.Scuza-ma dar nu conteaza ca te grabesti sau nu, limba romana e aceeasi.
In legatura cu intrebarea ta, baiatul acela te place.

| illusion a răspuns:

Pai si de ce nu ii spui si lui ca vrei sa stii ce vrea de fapt? fii directa.ca altfel nu ajungi la nici un rezultat spune-i sa se gandeasca sigur ce vrea de la tine.eu am trecut prin asta.si ma bucur si acum ca nu am tacut.si ca i-am spus ceea ce credeam.asa ca go! tell himwinking

| babydollella a răspuns:

Sincer, nu stiu, cred ca vrea sa fie cu tine, incearca, daca incerci asta nu inseamna ca te lasi usor, incerci cu el si poate merge ca habar nu ai ce iese...nu-ti fie frica de viata.traieste-o,asta nu inseamna sa umblii cu unu si cu altu', dar daca tie iti place de el mergi mai departe, ca asa si la mine din gluma a devenit dragostehappy

| lili24 a răspuns:

Rubbie de ce sa stii ce vrea el, cand nu stii ce vrei tu? Mare si oarba e dragostea!