| luizza95 a întrebat:

Deci azi am avut sport si am luat o nota proasta.5,5(locuiesc in germania 6 fiind cea mai proasta nota). A trebuit sa ne urcam pe o scara sa o cooram de ne urcam pe alta sa ne dam jos pe un fel de topogan facut dintr-o banca dupa sa, sarim pe o lada inalta de vreun metru de acolo sa sarim pe o sfoara sa ne tinem de ea sa ne balansam in fata si inapoi o data dupa sa, sarim peste 3 saltele lungi rulate cam de vreo 60 cm inaltime dupa la paralele sa le traversam tinundune in maini si punand picioarele sus pe ele dupa sa facem slalom printre jaloane si dupa sa mergem pe o banca si inca o data de la capat.(scuze daca nu se intelege bine am vrut doar sa spun ca a fost detul de complex ce a trebuit sa facem). Eu am terminat asta in 2 minute si 5 secunde sala fiind destul de mare. Cel mai un timp a fost 1 minut si 24 secunde.Profesoara spune ca de la cel mai bun timp scade jumatate de nota la 10 secunde lucru care nu mi se pare corect.Nu ar trebui sa aiba un barem sau ceva? adica e ca si cum nu as fi facut nimic puteam sa stau tot nota asta o aveam. Ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| iulikutzapisicutza a răspuns:

Comunica-i dirigintei personal nu in fata altor colegi si incearca sa-i wexplici profesoarei tale k ti-e destul de greu sa faci acest lucru si k final nu cred ca v-a pous cinvea sa faceti asa ceva si lucrurile astea nu se pot face in un minut si ceva poate in zece si ceva si iti mai spun ceva nu are cum sa va dea asa ceva nu mai incerca sa ne minti pe toti nu ti-e rusine?

| luizza95 explică (pentru iulikutzapisicutza):

Nu nu imi e rusine pentru ca nu mint cu nimic nu crezi problema ta am nevoie de sfaturi pentru de aia cred ca scrie lumea pe acest site.multumesc pentru parere dar nu am motive sa mint.