| catagame a întrebat:

Deci azi pe la 12:30 am fost la magazin sa cumpar 2 hartii igenice (cred ca nimic rusinos) si cand am ajuns acolo erau 2 copii copaci pe care nu i cunosc si astia erau cred ca de a-5a dar stiu ca erau mai mici. Si eu incepea sa zica,, hotul!,, boschetarul! Si eu am zis sa tac ca na au strans si ei 5 lei ca sa isi ia si ei de banii aia cartofi prajiti. Dar na atunci cand casiera mi-a dat hartiile aia au zis,, dar ce, te caci? Si eu am zis de nervi,, da ma cac pe mata!,, si dupa le-am artat m*ie. Dar na eram extra furios. Oare am facut bine ca le-am ziso sau ca nu am venit sa incep bataia (eu nu am vrut sa ma bat ca nu stiu cum)

Răspuns Câştigător
| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Copii astia merita batuti! ai reactionat foarte bine zic eu.winking

3 răspunsuri:
| ihavenoidealel a răspuns:

Da rolling on the floor. mai bine limbaju' asta decat violenta

| vRemi a răspuns:

Ai reactionat relativ bine.
Nu stii sa te bati, ceea ce nu e bine, si ceea ce e si mai rau e ca asta se invata mai mult din baile de strada, prin propria experienta. Putea sa se intample mai rau.

| an0therkid a răspuns:

Capul lasat sabia nu taie