| ClaRa94 a întrebat:

Deci, când intru pe un server la cs îmi dă eroarea Fatal Error si scrie : File read failure...
Am şters wad-urile dar degeaba.Acum îmi zice WARNING : couldn't open cs_dust.wad"... Ştiu că am luat exterminate.
Cum fac să rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa stergi config-urile sau reinstaleaza-l de tot.

| Albert_Stoica_1990 a răspuns (pentru CM7YRE):

Sti sa folosesti teamviewer? sami faci si mie?

| CM7YRE a răspuns (pentru Albert_Stoica_1990):

Cl_timeout 35000
sau
cl_timeout 1
SI, nu, nici n-am auzit vreodata de vreun progra gen remote control si nici nu-l folosesc zilnic.(eram sadic).

4 răspunsuri:
| Albert_Stoica_1990 a răspuns:

Am cs Hd 1.6 warfield 2012 cand intru imi scrie connection server timeout
dau cl_timeout 300 si cl_upgrade 20, dupa aia se incarca si pe la sfarsit imi iese din cs crying dc?

| Albert_Stoica_1990 a răspuns:

Am si eu probleme tot la fel cu cs-ul.
Intru in cs ma conectez connecon server timeout.Dau in consola cl_timeout 300 si cl_upgrade 20.Si pe la sfarsit imi iese din joc si apare Fatal Error:File read failure dc?