| paulaaaaa a întrebat:

Deci, care este problema : am un telefon Allview p5 quad si tot caut o husa la el, dar ce fel de husa : gen cum sunt alea pentru s3 cu animalute, cu urechiuse si chestii de genu' si nu gasesc sub nici o forma. Intrenarea mea este : imi puteti da si mie niste siteuri unde as putea gasi sau orice indiciu ceva, nu conteaza pretul!? Multumesc anticipat :*
Dau funda

Răspuns Câştigător
| damad3pica a răspuns:

Buna, gasesti aici huse cu urechi etc. si ieftine pana in 29 de lei cu transport gratuit https://www.facebook.com/accesorii.cadouri

4 răspunsuri:
| paulaaaaa explică:

Axys, alea sunt pentru p5 alldro, dar mersi oricum :*

| Axys a răspuns:

Http://www.solomobiles.ro/......-1057.html

ceva de genul asta nu? sper ca e ceea ce vrei tu :) pup