| LifeIsFine6243 a întrebat:

DECI ce DRAQ are site-ul asta? incerc sa raspund la o intrebare si imi spune logeaza-te cu facebook yahoo...sau sa imi fac cont daca nu am. DUPA CE m-am logat cu mailul si parola pe TPU.DC?

3 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Fa-ti cont daca nu ai, e mai sigur, si nu te mai loga cu facebook-ul.

| RexCuParuCret a răspuns:

Server Nou foarte smecher fratilor cel mai bun dintre toate incercate de mine adresa 93.119.26.216:7777 players : 11/100! GreeTiger

| iRobby a răspuns:

Mie nu imi da aceasta eroare, esti sigur ca ai pus intrebarea cum trebuie, sau doar la tine apare asa ceva? Eu iti sugerez sa dai Logout si sa intri iar, dar de data asta sa dai Logare cu Yahoo! Ar trebuii sa nu-ti mai apara aceasta eroare sau aceasta problema.