| Bestxl a întrebat:

Deci cum sa incep..sunt o persoana orgolioasa chiar foarte, mi s-a spus ca ma port ca un copil de 3 ani,caa am multe fite,si mult mai multe... vreau sa-mi datyi ideei sa ma schimb, ce as putea face ca sa ma schimb sa fiu mai placuta de lume si nu-mi spunneti ca asa trebuie sa fiu ca nu trebuie sa ma schimb, va rog vreau sfaturi!sad

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Buna! happy
Incearca sa fii mai toleranta, mai iertatoare, fii mai deschisa, nu judeca oamenii dupa aparente, vorbeste mai mult cu cei care te intelegi bine.Bafta! :*

| thealchemist a răspuns:

In loc sa te schimbi tu mai bine iti schimbi prietenii si-ti gasesti unii care te accepta asa cum esti.

| DelyaDelia a răspuns:

Buna! Si eu am trecut cam prin aceeasi experienta. Sfatul meu este sa fii tu insuti, sa nu te iei dupa ce iti spun altii.Dar daca vrei sa te schimbi, cred ca ai putea incepe prin alegerea cuvintelor din vocabular, si sa fii darnica si intelegatoare.Dar eu totusi cred ca cea mai buna varianta este FII TU INSUTI!happy