| UmbraDeVulpe a întrebat:

Deci daca vreau bere fara alcool la sticla de sticla de 500 ml o sa am numai daca comand de pe net sau este la kaufland? Ca la alte supermarketuri nu este, si nici la marketuri sau magazine mai mici...

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gasesti la orice magazin. Numai ca trebuie sa mergi sa o cumperi.

| dullcat a răspuns:

Verifica si la supermarketuri/hypermarketuri.E mai usor sa faci tu niste miscare pana acolo, daca le gasesti prin apropiere, decat sa comanzi de pe net si sa mai platesti inclusiv transport.

| SpoiledBrat a răspuns:

Chiar atât de terminat ești? Găsești bere fără alcool la orice magazin leneșul... doamne ce ce distruși exista in lumea asta