| Kornuletz540 a întrebat:

Care dintre rețele de supermarketuri/hipermarketuri (Lidl, Carrefour, Profi, Kaufland, Mega Image, Auchan, Selgros, Penny etc.) au cele mai mici prețuri?

Răspuns Câştigător
| RealKing01 a răspuns:

Lidl,Profi,Mega Image.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Alternativ.

| Wr3nch a răspuns:

Lidl si Auchan, daca mergi pe marcile proprii.

| Lioana a răspuns:

Depinde de produs. Trebuie sa compari si sa-l alegi pe cel mai bun pentru tine. Ca nu vei gasi in acelasi magazin pretul cel mai mic la toate produsele.

| Vântulalb a răspuns:

Nu exista unul cu cele mai mici preturi. Eu suspectez o intelegere intre ei. Pentru ca ce este ieftin la unul, e scump la altii. Si produsele parca sunt impartite. Nu ai sa gasesti acelasi produs ieftin la doua dintre ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una că toți țin aceleași prețuri că iau marfa cam din același loc.

| Dolyta a răspuns:

Mie mi se pare ca Lidl

| xMAG a răspuns:

Penny unele produse sunt mai ieftine