| coolgirl97 a întrebat:

Deci din nou naruto rolling on the floor
Ma uit la naruto shippuden de ceva vreme si debea acum am ajuns la zi! Il ador pe Sasuke dar deja ma cam enerveaza! L-a omorat pe itachi bun vrea razbunare pentru ca el a fost obligat sa isi omoare clanul dar ce are cu naruto si sakura?
Cand se trezeste la realitate si o sa redevina ce a fost[cine ajuta la transformare sakura sau naruto]?
Sasuke o place pe sakura?

plz raspunsuri
dau funda si voturi

3 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Pai pai.de cand nu m`am mai uitat la narutolaughing.in tineretile mele.da sasuke o place pe sakura.in final cica dalaughing si creca o sa redevina ce afost.stii mi-ai trezit curiozitatea.cred ca la vara o sa reiau ep cu naruto shippuden big grin

| No a răspuns:

Ramane de vazut. In curand va fi mare confruntare intre Naruto si Sasuke. Si da, cred ca Sasuke simte ceva pentru Sakurabatting eyelashes, chiar daca nu se vede.

| DeeDee a răspuns:

Um...de la cineva care e cu manga la zi...nu cred ca Sasuke simte ceva pentru Sakura. Mai degraba pentru Narutolaughing pe Sakura nu cred ca a privit-o ca pe o egala de la inceput, oricum. Sa zicem ca a fost placut impresionat de ea dupa ce a devenit puternica si poate n-a omorat-o cand a mers dupa el pentru ca fusesera colegi. Sasuke a luat-o pe un drum fara intoarcere. Ma tem ca Sakura nu mai are puterea sa faca nimic pentru el, ci numai Naruto. Va fi o batalie finala care probabil ca se va sfarsi cu victoria lui Naruto, dar:

0) Mai intai o sa fie invins si omorat Madara (poate chiar de Sasuke), si Sasuke o sa devina the main evil (bossul final).

1) Daca Sasuke e sa moara, va fi omorat de altcineva sau se va sinucide, cuprins de remuscari. Cred ca Kishimoto va proteja inocenta lui Naruto pana la sfarsit, si nu ii va pata mainile de sangele lui Sasuke. Remember, Naruto trebuie sa schimbe lumea ninja.

2) Naruto va mai face 1 sau 2 power boost-uri pana atunci, si trebuie sa se termine si razboiul.

3) Sasuke nu o sa se mai intoarca niciodata in Konoha si nu o sa "redevina ce a fost". Konoha l-a ranit mult prea tare. Chiar daca ar fi fortat sa renunte la razbunare pentru ca a fost incapacitat ( a se citi, si-a distrus corpul in asemenea hal cu Mangekyo Sharingan si Susanoo incat nu mai e capabil sa fie un shinobi), ar uri mult prea tare Konoha ca sa se mai intoarca acolo.

Hm...perspectiva asta imi trezeste ideilaughing sincer, il cred in stare pe Naruto sa il ingrijeasca in secret pe Sasuke intr-o padure undeva, ascuns de ochii lumii pentru ca nu mai e in stare sa se apere si deh - dar nu vreau sa Naruto sa trebuiasca sa aleaga intre a-l apara pe Sasuke si a fi Hokage - in puii mei, merita sa fie Hokage!