| Static a întrebat:

promit fundita pentru cel ce ma lamureste si vot pentru celelalte raspunsuri. Este vorba despre Naruto Shippuden, m-ar intresa Sasuke si Karin, in acet sezon se pare ca Sasuke, dupa ce a crescut, si a devenit mult mai dragut si sexy x], este acum intr-o echipa, nu prea am urmarit asa ca nu stiu totul, am observat ca lui Karin ii place de Sasuke, lui ii place de ea? S-au sarutat vreodata? Pe cine place Sasuke pana la urma? Pe Karin, pe Sakura sua pe altcineva? :p, De ce a omorat-o Sasuke pe Karin in manga? :'(, nu e drept, de ce? Dupa ce ca ea il mai si placea :'(((, este Sasuke rau pana la urma? Va deveni ca fratele sau? Moare Sasuke in final? Ce se va intampla?! Pe cine va mai ucide Sasuke, ce va face Sakura si cu Naruto?! De ce vrea Sasuke razbunare? happy

Răspuns Câştigător
| JustMelavJustMe a răspuns:

Mooolte intrebari...sdin cate am inteles iti voi raspunde:
-Sasuke NU O PLACE PE KARIN! (e oribila)
-Nu s-au sarutat!
-Pe Sakura place, dar nu si-a dat seama inca. adikk isi va da seama
-De ce a omorat-o? De dragut ce e.merita! Nuj exact am vazut wep. de mult.si e drept ca Karin e ehhh.sa zicem ingrozitoare.iar Sasuke e un skump
-Nu, nu va dweveni ca fratele sau, dar il va omora pe Itachi.si nu, nu va muri (Sasuke :X)!
-Nu devine rau, chiar daca un timp va fi ucenicul lui Orocimaru!
-Nu moare!
Uita-te si tu la ep. si-ti dai seama. povestea e lunga!
Sasuke- vei afla daca te uit nu-ti dau chiar mura-n gura.e f. interrsant!-
Sakura si Naruto.isi vor trai vietile! Dar nu vor fi impreuna, Naruto va fi cu Hinata
Sasuke vrea razbunare deoarece fratele sau (Itachi) a omorat tot clanul Uchiha.si vrea sa il omoare pe Itachi (doamne asta arata de prin primele ep. chiar nu stii povestea?!)Sasuke e cel mai taREE! Un skump...mi-am inventat si propriul personaj! Incearca e distractiv!

| ღHinataღ a răspuns (pentru JustMelavJustMe):

Nu e adevarat! Kishimoto a zis ca Naruto si Sakura vor fi impreuna.Si de ce ar trebui Sasuke sa se indragosteasca de o nebuna ca Sakura? Ce, Hinata, Ino, sau Karin plutesc prin aer? Nu mai fi asa sigur.
Karin nu e oribila, fara ochelati e chiar frumoasa. Daca ar avea parul mai aranjat(ca Kushina)ar fi perfecta!

4 răspunsuri:
| JustMelavJustMe a răspuns:

Ms pentru funda:*
Hey daca vrei iti dau un dfat: Daca iti fai propriul personaj din Naruto ai griza sa aiba numele potrivit.si inca ceva :daca esti fana Sasuke, ar fi mai bine sa nu tu-l alegi ca prieten(iubit in serial), ci inventeazati propriul prieten si fa-l asa cum vrei! Asa te poti juca cu personajul tau...eu imi fac asta din cand in cand (ma trimit in misiunihee hee adica faceam asta asta vara dar acum n-am timp
!

| Mymy_9543 a răspuns:

Ok...deci o i-au pe rand: 1. Lui sasuke nu ii place de karin, se foloseste doar de abilitatea ei de a depista orice chakra. 2.Sasuke nu tine inca la nimeni dar daca autorul v-a vrea ca sasuke sa se indragosteasca de cineva aceea v-a fii Sakura. 3. Nuuuuu, sasuke nu s-a sarutat cu nimeni pana acum.cel putin nu a aratat. 4. A omorat-o pentru ca a fost luata ostateca de Danzou si a vrut sa-l omoare cu orice pret si nu a mai tinut cont de karin. 5. Nu v-a deveni ca fratele sau deoarece Itachi nu a fost atat de obsedat de putere, daca o sa urmaresti episoadele ai sa vezi ca itachi a indeplinit un oridin ca sa-si anihileze clanul dar nu a putut sa-si omoare fratiorul mai mic. 6) Sakura v-a incerca sa se indragosteasca de naruto pentru a-l uita pe Sasuke, Spunandu-i lui Naruto ca il iubeste dar acesta ii spune ca uraste persoanele care se mint pe ele insasi ( deci sakura nu v-a putea sa-l uite pe sasuke ) iar Naruto stie ca hinata il iubeste pentru ca aceasta i-a marturisit in lupta cu pein in care hinata l-a protejat pe naruto ( Deci acum totul depinde de alegerea lui naruto ). 7) Nu stiu daca Sasuke moare in final pentru ca inca nu s-a terminat nici macar manga care este inainte cu multe episoade. 8) Sasuke vrea razbunare pentru ca itachi a fost foarte chinuit din cauza asa zisilor "intelepti ai satului" 9) Pai sasuke l-a ucis pe Danzou, Orochimaru, Karin si cred ca v-a mai avea victime 10) Iar karin si-a meriat-o pentru ca a facut-o pe sakura sa planga cand s-a dat la sasuke si era o stresanta karin, bine ca a iesit din peisaj.Scz parerea mea. Sper ca te-am lamurit. Si sper ca nu am zis tampenii

| justde3a a răspuns (pentru Mymy_9543):

Cand a facut.o sa planga thinking In ce ep? puppy dog eyes