| Boinx a întrebat:

Deci, era pe FOX KIDS acum catica ani un desen ca niste vrajitori... un tip si o tipa parca:d.care incercau sa distruga orasul, doar ca animalele lor de companie le distrugeau planurile intotdeauna:d.stie cineva numele? ca nu-mi mai amintesc...Merci! dau >funda:.

Răspuns Câştigător
| SweetLikeaLemon a răspuns:

Wunschpunsch
Pacat ca FoxKids`ul a fost inlocuit sad

4 răspunsuri:
| myBitterOpinion a răspuns:

Mai, parca se numea unch punch( citit unci punci) ma uitam si euhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wunschpunsch se numea...

| vodami92 a răspuns:

Da cine ii poate uita pe bubonic tyrannia maggot sau de ce nu iacob si maurizio!