| deea2sabau a întrebat:

TPU nu stiu ce se intampla cu mine, este un baiat in liceu, el acuma e clasa a 12, si pana acuma vorbeam dar mai rar, iar de cateva zile am observat ca tot vine la mine, ma strange in brate, ma pupa pe obraz, pe frunte zicand-mi ca ma simpatizeaza, inainte nu aveam prea multe tangente, de cand i-am cerut sonet se poarta asa, dar am observat ca el vine la mine si apoi pleaca la alta fata, mi-a dat parola lui de la fb pentru ca stia ca nu am de unde sa-i aflu e-mailu dar sa inselat si am obs ca lui ii place de fata aia pentru ca tot ii scria, iar mie de ce nu-mi scrie si pe fb sau pe tel? nu inteleg de ce tot vine si la mine, ce vine daca nu ma cauta? sa ma lese dracul in pace... ca m-am saturat tot sa sufar dupa baieti.

4 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Poate anumea a facut, sa devii invidioasa pe fata respectiva sau sa-ti arate increderea lui pentru tine thinking
Dar din ce spui, pare ca adora sa se joace cu fetele.

| DudyyGreen a răspuns:

Afemeiat. Nu merita crede-ma :*. Doar vei suferii din cauza lui.

| Andreea_Deya_1998 a răspuns:

Poate doar te simpatizeaza, poate ca acea fata iti poarta pica iar el iubind-o face asta pentru ea crezand ca suferi, dar spune-i sincer sa iti dea pace, funda?

| Andreea_Deya_1998 a răspuns:

O sa treaca cu timpul!