| sweetchocolate a întrebat:

Deci eu am tenul mai inchis, cam ca Vanessa Hudgens, culoarea naturala saten mai inchis. As vrea sa ma vopsesc un blond caramel, dar mi-e frica ca nu imi va sta bine deoarece sunt mai creola : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0&tx=77&ty=88

Sau sa ma vopsesc un negru albastrui si sa imi fac mai multe suvite, albastru electric, albastru metil, mov, roz. Sau extensii cu culorile astea.
Ce spuneti?

1 răspuns:
| Georrggy a răspuns:

Vopsestete blonda ca e la moda si in plus poza aia arata bestial