| Magnetism a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc blond caramel dar nu stiu cum iese pe parul meu am un saten inchis si este prima oara cand ma vopsesc. Puteti sa imi recomandati si o culoare pentru suvite? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Larisa7883 a răspuns:

Si eu la fel vreau sa ma vopsesc happy nu stiu daca iese din prima, insa daca te vopsesti de 2 ori sigur iese. Si ar fi dragute niste suvite blond deschis.

1 răspuns:
| toxik a răspuns:

Cand te vopsesti trebuie sa ti cont si de culoarea tenului pe care il aiwinking. daca esti mai deschisa la culoare iti va sta super blonda, iar daca esti mai inchisa la ten te sfatuiesc sa incerci o culoare ceva mai inchisawinking.