| girllll a întrebat:

Deci i-am zis prietenei mele sa participe la balul bobocilor la miss boboc, dar ea nu vrea, zice ca ce sa caute ea acolo? voi credeti ca ar putea participa? mie mi se pare ca e foarte draguta:D voi ce credeti? http://www.florydanyela.hi5.com/......otoUser.do

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca ea nu vrea nu prea ai cum sa o obligi. E draguta dar trebuie sa aiba si pile ca sa castigewinking

| Lora a răspuns:

Eu spun sa incerce

| Nastia a răspuns:

E f draguta, daca s-ar pensa si si-ar indrepta parul ar avea sanse mari la miss.convinge-o.nu e asa greu.winking

| diana a răspuns:

Ar trebui sa incerce dar sincer nu mi se pare frumoasa.

| FreakyFred a răspuns:

Eu zic ca ar putea avea sanse depinde si de celelalte fete. oricum eu nu am inteles! cine voteaza? cumva toti baietii din clasa sau din scoala? daca e asa eu cred ca as vota-o.

| dudu13 a răspuns:

Conteaza si cat e talentata, pe langa frumusete!

| CarmenR a răspuns:

Convinge-o ca e cea mai frumoasa fata din lume.

| DianaAndra1 a răspuns:

Nu, mai bine nuwinking.

| Sabina_1904 a răspuns:

E draguta prietena ta, ar putea incerca macar.Incercarea moartea n-are!