| girllll a întrebat:

Am o prietena foarte buna si am intrebat-o daca vrea sa devina model.Cunosc o agentie de modele si i-am recomandat-o. A zis ca i-ar placea dar crede ca nu are calitatile necesare. Voi ce credeti? http://www.florydanyela.hi5.com/......otoUser.do

Va rog sa lasati parerea despre fotografii...

Spuneti daca i-ar sta bine ca model, vreau sa o conving:x

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu

| DenysaLove a răspuns:

Buna, eu sunt la o agentie in Bucuresti, ma rog am fost ca am terminat cursul(acum am examenul final:X). Parerea mea este pentru a fi acceptata, iti spun ce mi-au zis si ele mie:
1.Sa nu se vopseasca, nici macar suvite
2.Sa isi lase parul lung
3.Sa fie slaba, ar trebui sa mai slabeasca 2-3 kg pentru a fi perfecta
Cam atat. Oricum daca mai ai nevoie de informatii poti sa-mi dai mesaj privat cu id tau si mai vorbim pe mess:*. Bafta :*

| ReveuseKaari a răspuns:

Mai termină-te odată cu întrebarea asta. Cred că ai pus-o de 15 ori straight face

| pufoletedebomboana a răspuns:

I-ar sta superb:X

| De3a_8515 a răspuns:

I-ar sta foarte bine... dar s-ar putea sa nu accepte daca nu esti si tu la agentie ca model (in cazul in care nu esti si tu)