| GW1521 a întrebat:

Deci imi bag picioarele in ea de viata, am inceput sa am niste complexe de care nu pot scapa. Din baiatul care atragea orice fata, am ajuns unul simplu, cu "n" complexe si nu mi le pot scoate din cap sub nicio forma

2 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Ai profil privat.
Si ca sa-ti raspund la intrebare.
Si eu sunt la fel, inainte aveam incredere in mine puteam sa am orice baiat, da' de la un timp am inceput si eu sa am complexeoh go on.
Am vb cu un psiholog si mi-a spus asa: inainte sa adorm sa spun de 5 ori sunt desteapta/frumoasa.si iar asa cand ma trezesc!
Incerca poate la tine merge!happy

| GW1521 explică:

Http://www.facebook.com/profile.php?id=100002144574378

uitati-va pe facebook si dati-va cu parerea. ce tunsoare mi s-ar potrivi?