| AlexandrinaAle333 a întrebat:

Deci in vara anului trecut am iesit cu un baiat (iunie-august), iar dupa ce a inceput scoala eu m-am indepartat de el, eram asa indiferenta, nepasatoare, dar de fapt imi pasa. Acum imi pare rau ca nu am dat nici un semn si nu mi-am aratat interesul, dar asta e. Mi-am facut-o cu mana mea!sigh Am inceput sa vorbim iar si eu aratam mai mult interes, dar acum el si-a facut o prietena pe care o cunosc si e foarte de treaba.Si acum ma gandesc tot mai mult la el si imi reprosez mie diferite lucruri... imi pare rau si ma gandesc ca poate daca eu eram interesata acum poate eu eram aceea prietena. Ce as putea face sa imi treaca?sigh sa nu ma mai gandesc, sa nu imi mai para asa rau... sad stiu ca am fost o proasta straight face

Răspuns Câştigător
| aalwayss a răspuns:

. Uff``. Si mie mi s`a intamplat asta dar, am fost impreuna cu un alt baiat cat timp el vroia sa faca sa se vada ca el sta cu o fata dar acea fata` zicea ca nuh sta cu el si.cand m`am despartit eu de acel baiat cu care am fost` incepuse sa ma bage in seama.si acum imi place iar de ellaughing. Incearca sa mai vorbesti cu el pe mess, asjea.ca oriqm cred ca ai id d messlaughing...sji daca vrei sa il uiti incearca sa fii indiferenta cu el daca t intrebare` ceva sa zici ceva de genu`:mdaaa, bine.si ai sa vezi ce repede se intoarcewinking si ca sa ii faci mai in ciuda asjeaa incearca sa vb`esti cu altsi baieti si ai sa vezi ce repede o lasa p ftha aia cu care sta si vine la tine, dar tie deja ai sa vezi ca nu o sa-ti mai plac de el. poate o sa fi si cu altu`. doar incearkaa`. Succes iubitaa :*. Funditzsa?

3 răspunsuri:
| hahaha a răspuns:

Asa va trebuie fetelor. toate ziceti:"Tratati baietii cu indiferenta" l-ai tratat cu indiferenta si uite ce a iesit. Muzica- raspunsul la intrebare, asculta muzica si trecewinking

| BeBBeN1SR a răspuns:

Stii, nu e cazul sa uiti. Pun pariu ca ai avut niste trairi unice cu el de inca il ai in minte! Nu are rost sa spui ca esti proasta, pentru ca nu esti... Toti facem greseli sub momentul impulsului! Si sa ti para rau, iar nu e cazul. O sa ti spun ceva ce mi s-a spus si mie intr-o situatie similara: Daca iubesti pe cineva, ofera libertate... Daca te iubeste, iti va raspunde intorcandu-se la tine!

Nu te mai gandi daca, poate, cred, sper. Iti faci rau!

(Oh, si in locul tau, cand am fost in aceeasi situatie, eu am confruntat baiatul, si am avut decat de castigat, crede-ma!)

Si daca nu l poti avea ca iubit, tine-l ca prieten! Iubiti gasesti 10 pan'la colt, prieteni... stii si tu, ce Dzeu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexandrina nu crede ca e singurul baiat de pe lume.incearca sa il eviti sa mai vorbesti cu el.sterge toate amintirile legate de el.este foarte folositor pentru ca si eu am suferit din cauza unui baiat dar am mers mai departe chiar daca l-am iubit si inca il mai iubesc.incearca sati indrepti sentimentele spre altceva, de exemplu muzica, desen, dans sau poate catre un alt baiat.succes.si sa-mi zici daca ai reusit sa-l uiti