| Măriucaaaaaaa a întrebat:

Deci luni e ziua unei prietene bune de-a mea.asa si nu stiu ce cadou sa-i iau.mentionez ca ea face 14 ani dar e foarte desteapta si matura pentru varsta ei. ce cadou sa-i iau? dati-mi niste idei va roog... cel mai bun si mai folositor raspuns primeste fundita:d

1 răspuns:
| Elisa_6224 a răspuns:

Pai daca spui ca e desteapta poti sa i iei o carte sau un dvd cu un film sau daca sunteti foarte buni prieteni si foarte apropiati poti sa i iei o rama in care sa pui o poza cu voi doi, sau poti sa i iei un parfum sa vada ca te pricepi la chestii de genul acesta dar sa nu fie unul ieftin... bafta happy