| TheOne19 a întrebat:

Cateva idei de cadou pentru o fata va rog.Luni e ziua ei si nu stiu ce as putea sa-i iau.Mentionez ca sunt dintr-un oras mic si nu am mari optiuni. Ceva dragut oricum pentru ca e o prietena si

2 răspunsuri:
| ioana21S a răspuns:

Buna...happy
"pentru ca e o prietena si"? sa inteleg ca o placi?big grin ok...o bijuterie pentru o domnisoara e un cadou frumos.(aici poti include o bratara cu jumate de inimutza si cealalta jum sa o porti tu, un lantiosr)Poti sa printezi o poza cu voi2.O floare, bilete la film, restaurant (pentru 2).
Bafta cu gagicutza!tongue

| TheOne19 explică:

Fara acel "si" a fost o greseala de scriere.E doar o prietena.