| Adelina04 a întrebat:

Hey!big grin Duminica e ziua celei mai bune prietene si nu stiu ce cadou sa ii fac. Vreau sa fie ceva special, ma gandeam la o poza cu noi doua dar nu am imprimanta si tipu` care putea sa o faca e plecat in vacanta. Cea mai buna sugestie primeste funditabig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce gusturi are...si ce-i place, daca e mai sensibila un ursulet, iar daca nu un parfum. depinde ce gusturi are.bafta!

4 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Pai poti sa-i dai un ursuletz

sau sunt magazine unde poti face tricouri sau cani sau perne cu poza voastra

| aquila_4553 a răspuns:

Nu ai o poza de cand erati mici? Sau un centru unde sa poti sa o faci.sau o o imprimezi pe un tricou. o poti duce pe un cd. poti sa ii iei si o bratara de argint cu initialele voastre, desi suna un pic a iubit si iubita mai multhappySucces!

| Adella92 a răspuns:

Poti pune poza pe un stik sau o salvezi in telefon si te duci in oras si o poti scoate pe hartie fotografica. exista diferite centre de acest gen

| geoolina a răspuns:

Cumpara-i cu ursulet de plus care s-a aiba o inimioara pe care sa scrie "best friends forever" sau o rama foto frumoasa cu o poza cu voi doua nu neaparat scoasa la imprimata, daca ai facuta pe aparatul foto developeaz-o sau roaga pe altcineva sa ti-o scoata la imprimanta;
mai poti sai cumperi un parfum sau o bluza draguta