| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a întrebat:

Deci, m-am facut VIP pe IMVU cu IMVED pe 27 luna asta.In acea zi am primit un mesaj de la Miss (cum o cheama, cea cu banca imvu) si ca in urm luna o sa primesc 5, 000 credite.(desi trebuia sa primesc si in ziua aceea si nu am primit) Luna viitoare(ianuarie) o sa primesc creditele (chiar daca m-am facut VIP cu imved)? (va pun aceasta intrebare deoarece am vazut p youtube un filmuletz, si la comentarii spuneau ca nu le dau si creditele... da' ma gandesc ca s-a imbunatatit pentru. ca acel film fusese facut acum cativa ani). Deci intrebarea, primesc credite sau nu?

FUNDOAICAAA laughing!

Răspuns Câştigător
| BetterThanDrugs a răspuns:

Bunahappy
Nu nu primestihappy
Ptr ca antnci cand primestii cr trebuie sa iti extraga bani dupa card iar km tu te'ai facut cu imved.nu au de unde sa extraga bani
happy

Sper ca te'am ajutat:*

1 răspuns:
| MissKitty12 a răspuns:

Si eu am cont pe imvu si m-am facut cu IMVED si imi zicea si mie ca o sa-mi vina 5. 000 de credite da nu mi-au venit.Trebuie sa platesti daca vrei sa fi vip de adevaratela.

AA si app dupa putin timp o sati dispara emblema ai cu vip galbena desi o sa ai numele fara guest

sper ca te-am ajutat astept fundita:*