| MaliceThemen a întrebat:

Hey! azi m-am facut V. I. P. pe imvu, cu imved, cat timp o sa fiu vip? o sa imi ia 5000 de credite in fiecare luna? cum creez haine? laughing sunt noua si prea stiu ( ma refer in a fi vip ) multumesc. funda

3 răspunsuri:
| MaliceThemen explică:

Lady Annie mai bine nu raspunzi daca nu stii... era vb de un site care m-a facut vip nu am dat nici un ban pe asta... off

| PrincessConsuela a răspuns:

N-ai avut de lucru. Din cate am vazut VIP ala te costa bani. Adevarati. nu stiu cum e cu 5000 credite pe luna, dar si alea fara bani nu ai cum sa le iei.
Cat despre perioada, depinde de abonament pe cat timp l-ai facut.

| AlexandraDaria2015 a răspuns:

Vei fi vip o luna dar nu cred ca iti ia 5000 credite pe luna.am citit si alte intrebari asemanatoare si cei care raspundeau ziceau ca primesti 50000 de credite.cat despre haine nu stiu asta caut si eu.imi dai te rog fundita?