| eusuntdana a întrebat:

Deci maine e intai iunie si avem petrecere la scoala azi am aflat ca mi a venit monstruatia ce sa fac pot sa merg la petrecere sau daca pot ce sa fac casa nu ma fac de rusine funda urgent am nevoie de ajutor

Răspuns Câştigător
| NamelessHuman a răspuns:

In primul rand, de fiecare data cand iti vine, poarta pe sub pantaloni sau blugi sau ce porti tu, niste pantaloni scurti scurti..sau boxeri. Chiar daca iti iei o rochie. Te sfatuiesc sa eviti fustele scurte. In al doilea rand, la tine in geanta sau ghiozdan, intotdeauna sa ai intr-un buzunar mai retras, un tampon de rezerva. Acum, depinde de ce folosesti. Ah si nu uita de servetele!
Nu te vei face de rusinewinking