| CleopatraElena a întrebat:

Daca ati avea o vila,cat de inalta ar fi ea? Cate camere ar avea?
Cate dormitoare,cate sufregerii,cate camere in principiuu? dar gradina? Cat de mare ar fi? Cate animale de companie ati avea? Fete,baieti, cati? I-ati imperechea? Cu ce ve-ti decora gradina? Explicati in amanunte, care e casa visurilor voastre! Pupici!winking

6 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

At fi prea mare intretinerea laughing
Cat despre un animal de companie am vrut din totdeauna un caine mare cu ochii verzi(in amintirea unuia pierdut care nici macar nu era al meu, dar il iubeam crying )

| ladydaianne a răspuns:

Cum adică să-i împerechem? rolling on the floor

Cât despre casa visurilor mele. mereu mi-am dorit o casă modestă într-un cartier liniştit; o mansardă, o terasă (pe care neapărat să fie un leagăn sau un hamac blushing), două dormitoare, o bucătărie mică, o baie, o sufragerie şi cam atât.
Grădina. ei bine. cât mai multe flori.

| CleopatraElena explică (pentru ladydaianne):

Nu ti-ai dori animale de companie?

| ladydaianne a răspuns (pentru CleopatraElena):

Ba da. Un câine golden (și sper să nu rămână doar un vis) și o pisicăăă.

| CleopatraElena explică (pentru ladydaianne):

Pai,uite asa, sa faca pui! Si sa ai cati m-ai multi catelusi, sau pisicute. N-ai vrea?