| anonim_4396 a întrebat:

Deci pentru voi as avea o intrebare big grin daca un baiat ti-ar cere sa o faci din prima zi ce ia-ti zice?

5 răspunsuri:
| f a răspuns:

Iarta. mi expresia...i.as spune sa ma pupe undevabig grin

| MisteriousMan a răspuns:

I'as da una de nu s'ar vedea. Hmm si chiar daca as fi moarta dupa el tot nu as fake asa ceva.

| Lexii a răspuns:

Probabil ca i-as zice ca e un nesimtit insensiibil, i-as da o palma si as pleca chiar daca mi-ar place mult de el pentru ca daca el m-ar place cu adevarat nu ar cere asta chiar din prima zi.
Pup si un an nou fericit:*.

| princessOfcaraibe a răspuns:

Buna @pinkdark!

uite ce as face eu in cazul asta : mas uita urat la el apoi i-as trage o palma si i-as spune ca e nesimtit rau.

nu serios acum * sa o faci din prima zi?

| wastingmytime a răspuns:

NU.In primul rand pentru sanatatea mea(poate avea SIDA sau boli d genul asta) si in al 2lea rand pentru ca nu sunt o c***a sa ma culc cu toti nesimtitii(daca un baiat iti cere asta din prima inseamna ca e nesimtit. cel putin pentru mine)