| Coolnumipasacezicaltii a întrebat:

Deci peste cateva saptamani voi pleca in tabara si mi-e frica sa nu ma trezesc dimineata cu pijamaua patata-stiti voi de ce- si m-am gandit sa-mi cumpar tampoane zilnice si sa-mi pun cat sunt acolo.Doar ca am o problema, nu prea stiu nimic de aceste tampoane zilnice, de la ce firma sunt cele mai bune, pret si o poza cu ambalajul daca gasiti. Si inca ceva, cum le-as putea ascunde ca sa nu ma vada nimeni tinand cont ca vom fi 10 fete intr-o camera, la baie sa le arunc in cos le-ar vedea cineva si ar fi curiosi ale cui sunt si ar rade etc. sa le ascund in valiza ar fi o optiune doar ca sunt persoane care umbla prin bagaje. Alte sugestii? Dau funda la cel care imi raspunde la fiecare intrebare!

2 răspunsuri:
| Dia a răspuns:

Buna!
Pai, eu folosesc Always normal plus, sunt foarte bune! Si foarte economicee! absorb imediat fluxul abundent.:)

http://fl1.shopmania.org/......737168.jpg
pretul nu il stiu exact.
Pai ia`ti o borseta, si ascundele bine acolo, si borseta ascundeo undeva pe sub paturi, pe sub pat.
Si ca sa le arunci...hmm. pai iti iei o punga cu tine. si le pui acolo, si cand ajungi acasa arunci punga :)!
Dar daca iti vine mai tare, poti sa iti cumperi absorbante Always Maxi normal plus.
http://i0.data.elle.ro/......t-1010.jpg
absorbantele astea de care ti-am zis le gasesti in magazine mari cum ar fi Karrefour, Kaufland, Billa.:)

Succesc cu tabara:*! si sa iti iei si ceva calmante la tine gen : algocalmin, nurofen, ibuprofen, daca te doare burta.

pa, pa :*. si sa speram ca nu o sa-ti vina in tabara:)

| marina_1486 a răspuns:

Pai daca vrei zilnice foloseste carefree...Si daca iti doresti ca nimeni sa nu afle incearca sa te trezesti mai devreme decat celelalte si sa te imbraci! poza este asta http://www.google.ro/......tp?/imgres pretul in jur de 7 lei un pachet! Aaa...si ziceai ca nu ai unde sa le ascunzi? Baga-le sub hainele din geanta!(Sper ca te-am ajutat)Mult noroc!