| anonim_4396 a întrebat:

Deci...se spune ca daca fumezi slbaesti. E ad? daca da cate grame slabesti la o tigare sau la un pachet laughing? Funda pentru cel care ma lamureste

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, slăbește sănătatea ta.
Acum te-ai lămurit!
Pa, pa.

| andreeutzaa a răspuns:

Nu e absolut deloc adevarat! Se slabeste numai prin sport! Totul cere un sacrificiu si daca iti doresti intr-adevar sa slabeste trebuie sa te implici.Eu am matusa mea care fumeaza de vreo 15 ani si e schelet.Dar motivul e mai serios, pentru ca din cauza tigarilor i-au diagnosticat ceva la glanda.Deci nu face prostia sa incepi sa fumezi pentru a slabi pentru ca iti faci rau tie si nici ca va functiona.

| Kenny a răspuns:

Lol cica cate grame slabesti. Fumatul scade pofta de mancare, atat.

| Tania_9268 a răspuns:

Da si nu. Depinde de corp. Altii se ingrasa altii slabesc. Daca tu esti fumatoare sau vrei sa incepi numai pe principiul ca vei slabii...nu te apuca, ba din contra te poti ingrasa. Am zis, depinjde de corpul si organismul tau. Cei care slabesc de la tigari le cam ia in jur de 1-2 ani sa se vada diferenta. Se slabeste treptat. Sper ca ti-am fost de ajutor happy