| Alex_7932 a întrebat:

Deci sunt in clasa a 7-a si maine dau test la chimie din urmatoarele lucruri: formule chimice, reactii de combinare acizi, baze, oxizi, reactii de combinare si descompunere. Imi puteti va rog explica fiecare din acele lucruri sau un site de unde pot sa le invat? Funda! Va rog si multumesc

1 răspuns:
| MadaTeIntreaba a răspuns:

Copiaza de la cineva laughinglaughinglaughinglaughinglaughing (cel mai bine de la desteptul clasei) dar ai grija sa nu te vada profa ta happyhappyhappyhappyhappy nu vreau neaparat funda doar imi place sa ajut pe cineva happyhappyhappyhappyhappy