| MorphineGirl a întrebat:

Deci sunt in clasa a 8a ca in orice clasa sunt "cele mai populare fete" noi suntem 2si suntem total diferite..si cealalta se crede pff zeita eu nu sunt asa si vreau sa o decriu si pe ea si pe mine cat se poate de sincer si voi sa imi spuneti parerea voastra despre noi si care vi-se pare cea mai ok fata.

Andreea (eu )
Pai eu ascult Rapp de la 10 ani acum am 15 asta m-a facut sa ma schimb intr-un mod bun zic eu in sensul ca spun tot ce gandesc sunt sincera indiferent de situatie nu ma las pacalita usor si bineinteles am si o parte rea din aceasta cauza adica am un coportament asa mai dur adica daca cineva se ia de mine nu tac din gura normal ca nu ma iau la bataie dar niste replici din mafia le spun laughing fac box dar nu il apliclaughing sunt genul ala care daca ai nevoie de mine sunt acolo dar celalta fata geo este cam enervanta adica imi povesteste tot felul de rahaturi de care mie nu imi pasa si i-am spus direct cea ce ei nu ii place asa nu sunt prietenoasa adica imi dau seama ce fel de persoane sunt cei din jurul meu si chiar nu imi plac prefacuti care daca te suporta sau nu in fata iti zambesc si pe la spate te barfesc si nici genul ala de oameni care au 1000 de prieteni pe facebook si isi pun in fiecare zi poze si isi pun pe poze tot felul de citate din melodii care nu ii reprezinta doar ca sa primeasca like-uri si inca ceva mai ciudat depre mihne urasc fetelelaughingcu toate ca sunt fata nu le suport sunt ata de fitoase si se cred printese din cauza asata eu nu am nici-o prietena ci doar prieteni si nu sunt genul ala care se intinde cu tti sa nu v a ganditi la asta imi plac oameni ca mine oameni care sunt directi sinceri si rapperi asta e foarte important urasc oameni care vor sa para ceea ce nu sunt si care se cred buricul pamantului atica WTF... urasc oameni care ascult cacaturi ca dalinda zalelalei bieber inna conete-r velea alexandra stan si alte rahaturi ca astia genul meu de filme sunt cele de actinue de strada urasc twilight sau cum so fii scriind filmul meu preferat e blood out urasc fitosi marele meu vis e sa fiu cel mai bun chirurg cardio-vascular din Romania lupt pentru ce vreau nu dau importanta la lucrurile importate pentru alti dar care pentru mine nu conteaza incerc sa las de la mine cat de mult se poate cand e cazul recunsoc cu usurinta cand gresesc sunt orgolioasa cand stiu ca am dreptate nu imi place sa vad cand cei slabi sunt batjocoriti cand vad asta sar in ajutorul lor cantareti mei preferati sunt

1. B. U. G Mafia
2. Cedry2k
3. Specii
4.Cheloo
5.Doc
Bine mai sunt multi dar pe astia ii ascult cel mai mult nu a-si renunta pentru nimic la hip-hop sunt pasionata de istorie anatomie si genetica prieteni sunt pe primul loc pentru mine la fel si familia nu a-si renunta la prieteni niciodata mereu cand am avut nevoie de ei au fost acolo si invers iar de cele 2 nu am fost ajutta niciodata sunt cu un baiat de 1 an mai mare ca mine cu 6 ani sunt virgina am facut doar sex oral pentru ca nu vroiam sa ma insele si am facut asta pentru el. Cam atat despre minehappy
P. S si urasc manelel laughing

Geo
Deci e fitoasa si multi imi spun ca incearca sa ma copie cea ce nu stiu daca e adevarat e asculta muzica pe care eu o urasc..manele si muzica gen dalinda si zalelalei e prefacuta adica vorbeste frumos cu toti dar pe la spate ii barfeste in ultimul hal incearca sa para ceea ce nu e se imbraca ca o pitipoanca adica tocuri de 15 cm fuste de 1 palma decolteuri se macheaza exagerat de mult si arata oribil e foarte fitoasa si increzuta comenteaza la toata lumea se crede o printesa are 1000 de pr pe facebook si 1000 de numere in agenda nu cunoaste nici un sfert din ei e o mare tarfa adica a fost cu un baiat sa desp de el, s-a combinat cu cel mai bun prieten a lui cu care a facut sex anal INTR-UN SANT apoi el i-a dat papuci sa intors la celalalt cu care a facut sex anal in baia unui club tot el a dezvirginato in curtea liceului (noaptea) filtreaza cu toti care ii ies in cale mereu vorbeste despre asta care a devirginato si ma enerveaza la culme cand are nevoie de un sfat mereu ma suna si u i-am sps in fata ca m-am saturat de ea si de povestiile ei pe mine nici-o data cand am avut o problema nu mi-a dat nici-un sfat e in fiecare seara in club imbracata ..indecent.

Asta e o descriere sincera e adevarul.
Daca aveti intrebari puteti sa mi-le adresati happy

3 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Fata asta, Geo ar trebui tinuta in lanturi laughing
Mai are rost sa ne intrebi care ni se pare cea mai OK fata?

| viorel70 a răspuns:

Geo asta e cam dusa cred, oricum peste cativa ani o sa vada consecintele big grin

| KidaK a răspuns:

Mda...nu stiu ce sa zic pentru ca eu sunt o combinatie intre amandoua...imi place de amandoua si va sustin.Nu te supara big grin