| C1p1 a întrebat:

Deci va rog ascultati ( adica cititi ) ce am de spus : mai de mult, un prieten a activat un serviciu pe tel. mobil pentru horoscop zilnic, mi-a zis sa activez si eu si ca prostu l-am ascultat straight face, in timpul ala aveam credit 0 si in fiecare zi imi trimitea mesaj cei de la 600 sau 602 (nu mai stiu sigur ) ca am credit insuficient, e enervant in fiecare zi la aceiasi ora acelasi mesaj, dar acu cand mi-am incarcat cartela, se activeaza singur si in loc de measju ala imi trimite horoscopu happy, vreau sa renunt pentru. ca..., costa mult ( in jur de 1 euro si ceva ) stie cineva cum sa renunt la acest serviciu? sau ce dracu e?

Daca va ajuta cu ceva mesaju suna astfel : il primesc cateodata de la nr. de tel "600" cateodata de la "602"; cand nu am credit spune asa : Mesaj de informare generat automat : creditul tau este insuficient pentru a beneficia de serviciul solocitat(602). Reincarca-ti cartela vodafone!

Please cine stie cum sa renunt la el? pentru ca mananca credit degeaba, nu dati raspunsuri aiurea ca nu are rost straight face

App. cand l-am avtivat a trbuit sa dau mesaj la 600 sau 602 nu mai stiu... cu zodia mea, mesajul suna' cam asa : Catre 600/602 Rac straight face

Deci mega

1 răspuns:
| mdeex_3581 a răspuns:

Pai nu stiu pentru. ca eu sunt pe ORANGE dar am o idee care merge la Orange si nu stiu daca mege si la Vodafone.dar merita incercat.: :::suni la 555(nu iti ia nimic din credit) si acolo iti spune mai multe. daca vrei sa setezi ceva.sau sa inregistrezi ceva.etc... si dai acolo si faci ce iti zicewinking. sper sa iti fie de folos...

Funda?big grinbig grinbig grinbig grin? Dbig grinbig grinbig grinthinkingthinking