| anonim_4396 a întrebat:

De vreo 2 zile, primesc mesaje de la vodafone, cam de vreo 2-3 oti pe zi acelasi msj :``Mesaj de informare generat automat: creditul tau este insuficient pentru a beneficia de serviciul solicitat (id 304). Reincarca`ti cartela vodafone``. Dar primesc msj fara sa incerc sa trimit eu msj cuiva sau sa accesez vreun serviciu...straight face

Din ce cauza primesc msj de genul acesta si ce pot face sa nu le mai primesc caci sunt enervante?

Dau funda si voturi!:X

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Buna. Daca nu mai doresti sa primesti sms-uri din promotia " 100 de zile castigatoare", trebuie sa trimiti si un sms la 303 cu textul OUT. In caz contrar, vei primi in continuare sms-urile, insa nu vei mai fi taxat.
Succes!