| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa nu mai primesc acest mesaj de la Vodafone urgent! "mesaj de informare generat automat:creditul tau este insuficient pentru a beneficia de serviciul solicitat(id304). Rencarca-ti cartela vodafone." deci nu m-am mai jucat de mult jocul acela cu intrebarile iar cand ma jucam ma opream cand imi spunea sa joc pe credit. FUNDA!

4 răspunsuri:
| bella_5718 a răspuns:

Deci repet, nu m-am mai jucat de mult!

| disi2001 a răspuns:

Sparge-ti telefonul! happy

| dizzypassout a răspuns:

PAi.Asa mi-s-a intamplat si mie nu ai ce sa ii faci! Nu mai juca! Ei spun ca este pe gratis dar de fapt nu este...Te pup[Fundita?]

| Poster12Man a răspuns:

603 scrie STOP si nu mai primesti aia mesaje stupide, DA-MI FUNDA PLS