| S0phy a întrebat:

Deci, voi baietii ce parere aveti despre fetele care fac sa zicem asa "primul pas" sau cel putin va arata clar ca va place chiar daca voi nu simtiti la fel pentru respectiva, ce parere aveti despre ea?

4 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

O părere geniala

| mastadont a răspuns:

Mi se par niște fete deschise la minte, care nu au prejudecăți și care știu ce vor. Într-un cuvânt, îmi plac.

| alexalx1234 a răspuns:

În primul rând, există fete care fac primul pas? Aș avea o părere super bună dacă ar exista astfel de fete. Nu are băiatul întotdeauna cum să-și dea seama când o fată îl place.

| IgnatVictor a răspuns:

Bună!
Am întâlnit două astfel de fete. Păcat, totuși, că sentimentul nu a fost reciproc. Totuși, le respect pentru inițiativă. Când îți place de cineva, fie că ești băiat sau fată, faci primul pas - asta dacă ești nesigur(ă) că persoana pe care o placi are sentimente comune.