| Delire a întrebat:

Baietii! ce parere aveti despre fetele timide?

Răspuns Câştigător
| silver1864 a răspuns:

Daca e timida in publik dar cand suntem doar noi doi vorbeste cu mine, deci avem o conversatie "sanatoasa" in care si ea Vorbeste nu doar spune "da" sau "nu" sau "clar" atunci n-am absolut nimic contra, dar daca cu mine nu se poate deskide atunci deja totul e mai problematic.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant si ele persoane ca noi baietii, cu sentimente si inima.

| Damian a răspuns:

Or fi ele aur curat da si cand are o nemultumire, tine in ea si dodata rabufneste si ies certuri serioase

| DEBrown a răspuns:

Fetele timide sunt cele mai potrivite pentru o relatie. Cel mai mult imi plac happy

| dydy22 a răspuns:

Sincer eu am o parere buna dar acum depinde si de persoana, sunt fete timide in public si pana te cunoaste pe urma nu mai sunt, si sunt fete timide care asa sunt ele. poti incerca o relatie serioasa daca vrei ceva serios, asa sunt si cu baieti dar nu toti tineti bine minte

| kidboo a răspuns:

Sunt cele mai dragute:-) si in plus de asta nu sunt usuratice

| Liviu a răspuns:

Pot spune ca asta astept De la viata'
O " fata " cu care sa pot face casa'
Nu vreau orce copila care sa traiasca pe spinarea mea'
Vreau o fata simpla si cu capul pe umeri
etc
Imi plac fetele timide...pentru ca in general ele nu sunt " trecute" Prin anturajehappy

| Sonny_5515 a răspuns:

Bine zis raulhappy... daca reusesti sa cuceresti o fata timida poti fi sigur ca acea fata te va iubi...

daca cuceresti o inima iubeste-o//daca nu, nu o mai cuceriiwinking

| Dan_6508 a răspuns:

Nu una foarte buna.Eu unu nu incerc nimic cu o fata timida pentru ca stiu ca nu va iesi nimicwinking.

| SuperNova_6652 a răspuns:

Imi plac fetele timide
. dar daca iti place un baiat si el iti da semne ca si el te-ar placea, spune-i sau arata-i interes, nu il lasa cu ochii in soare
O SA Il Pierzi!sad
bafta!big grin

| raul_5066 a răspuns:

Sunt aur curatwinking