| Eu_7539 a întrebat:

Deci vreau sa imi fac o rochie... nu am masina de cusutcrying. si vreau ceva usorbig grin si apoi mai vreau sa va intreb daca ar fi buna o mini masina de cusut?big grin dau fundita!

si astept multe raspunsuribig grin ca daca nu am cel putin 5 nu dau fundita

scuze dar am nevoie de raspunsuri!

2 răspunsuri:
| Eu_7539 explică:

Si eu stiu sa cos. f bine. si cos la o masina normala. da problema e ca. nu am vazut niciodata o minimasina de cusutlaughing... si na. nu stiam cum aratalaughing ca asa ma pricep sa cos f bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga, o mini masina este pentru. facut rochite la papusi. gandeste-te ca rochia ta in unele locuri va trebuii sa suprapui materialul, deci se va ingrosa. ori asta inseamna ca mini masinuta nu va putea sa coase. se intampla ca abia poti coase cu o masina normala, dar minteri cu una de "jucarie". cauta o prietena care te poate ajuta, fara bani. eu sunt baiat si cos la masina normala si stiu un picut ce zic.