| mjalex98 a întrebat:

Deci vreau sa-mi fac blog da imi cere nr de tel ce sa fac n-am cum sa nu il dau ceva sugestii?

5 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Il dai.
Si eul-am dat, traind cu o teama ca ceva se va intampla.Numarul de telefon ti-l cere ca sa iti trimita codul de activare al blogului.
Nimeni nu iti va pune numarul de telefon pe net, stai linistit.
Bafta!

| Gentiana a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu il dai pentru ca iti pot lua adrese personale sau te pot suna oricand pentru orice chestii.

| Enma a răspuns:

Spune-i unei prietene ca iti trimite mesaj decat la inceput mi se pare cand il activezi sad

| asdgfhresry a răspuns:

O cartela veche, pe care nu o mai folosesti. Asa mi-am facut cont pe youtube big grin happy

| Lylly a răspuns:

Da-l pe asta 0762335647!