| deyutssa_1006 a întrebat:

Deci vreau si eu sa stiu care e id-ul lui JustinBieber... Cei cu raspunsurile de genul : "De ce il vrei? " sau Nu are sa taca ca nu ma ajuta pntru ca stiu ca are big grinbig grinbig grinbig grin astept raspuns

6 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Mai crezi ca Justin Biberon are timp de messenger? Nu cred ca l-ar da... ii poti lasa pe mesaje pe facebook, si daca te rrooogiii poate ti-l datongue

Bye

| ladygaga_9914 a răspuns:

Nu are id de messenger
pentru ca e strain el sta pe msntongue

| ElyElyna a răspuns:

Justin Bieber nu are id de messenger, In 1 rand nu cred ca are timp saracul si cred ca el sta (ca cei straini) pe MSN... Sper ca te-am lamurit.

| SuntUnCartof a răspuns:

Fetito GiastinBibar rolling on the floor nu umbla cu Messenger
Giastin ae Skypewinkingrolling on the floor

| alex20dica a răspuns:

Am eu id lui Justin... ti-l dau daca imi dai o fundita
contacteaza-ma la id-ul alex20dica

| alex20dica a răspuns:

Am eu id-ul lui Justin
contacteaza-ma la id-ul alex20_dica