| nikooleta a întrebat:

Deci ziua mea de nastere va fi in citeva zile. Voi invita niste prieteni acasa si vreau sa organizez niste jocuri. Am nevoie de niste propuneri, va rog!

2 răspunsuri:
| äπđÿ a răspuns:

Depinde de la varsta la varsta hai sa iti zic la mine
cand am facut 16 ani happy asta vara
am iesit toti afara in fata blocului
am baut am cantat laughing) beti evident rolling on the floor
am facut poze am ras am dansat
ne'am facut prietene bine cine si'a facut laughing
acum depinde de voi si de cum va distrati happy oricum distractie placuta la multi ani si tot ce iti doresti sa ti se implineasca iubire si nu in ultimu rand bani happy bafta big grin happy Distractie plkta

| adrianaloveyouf a răspuns:

Sticluta, Adv sau prov, Baba oarba, Scaune muzica,