| Chrisssu a întrebat:

DEcii am o pagina pe facebook comunitate si nu pot sa postez nimic pe alte pagini si nici la comentarii nu imi arata poza si numelesad
Dece? ma ajutati?

4 răspunsuri:
| Panda13 a răspuns:

Pai din cate stiu eu nu poti posta nimic pe peretele celuilalt sau sa comentezi o poza etc. daca nu il ai la prieteni..incearca sai trimiti cerere de prietenie si atunci cand ti`o accepta vei putea comenta sau sai postezi cv pe peretebig grin

sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| Chrisssu explică (pentru Panda13):

Dar nu pot sa trm nici cerere de prietenie e o pagina comunitate Moda Si Stil, pot doar sa dau like la pagina

| Panda13 a răspuns (pentru Chrisssu):

Pai atunci langa: Imi place este mesaj ori incerci sa trimiti un mesaj ori langa mesaj este ceva si acolo gasesti adauga in lista de interese...nu stiu de ce nu arata...adica de ce nu te lasa sa trimiti cerere sper sa functioneze ceva totusihappy

| Panda13 a răspuns (pentru Chrisssu):

Incearca sa dai like..pe mine ma lasa sa comentez...