| Onutzyk a întrebat:

Mi-am instalat o chestie cu emoticoane la mess Sweetim si ma enerveaza si vreau sa scap de ea. Cum sa fac asta?

8 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa mergi in Start -> Control Panel -> Add or Remove Programs, iar in lista ce-ti va aparea, trebuie selectat Sweetim dupa care se face click pe butonul "Remove".
Succes! happy

| Deniisze a răspuns:

Dezinstaleazo din Control PAnel la "Add or Remove Programs"
Eu asa faceam.
Pa!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Am gasit pe net o rezolvare completa a problemei:
Tot ce trebuie sa faci este sa mergi in Start -> Control Panel -> Add or Remove Programs, iar in lista ce-ti va aparea, trebuie selectat Sweetim dupa care se face click pe butonul "Remove".

| remusbb a răspuns:

Am avut si eu
intrii in start > panou de control (control panel) >adaugare sau eliminare programe > cauti acolo > si alegi eliminare >si urmezi pasii > gata ai scapat big grin

o seara placuta!

| Twitter a răspuns:

Dezinstalezi Ori acel patch de emoticoane ori dezinstalezi Sweetim si in reinstalezi, cu siguranta vor disparea!

| Gena5 a răspuns:

Dai start
dai control panel
dai add/removes programs
si sterge programu ala si vei scapa
funda?big grin:*

| DarkBlood32 a răspuns:

Start --> Control Panel --> Add or Remove programs --> Cauti --> Remove

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am sweetim ca pagina de pornire cum scap de ea dau funda plisss ajutati-ma