| Maduuuxzzz a întrebat:

Deciii Vreau si eu sa stiu toate metodele de ati indrepta parul. fara placa ..asa sampoane, mastii d par. spray-urii.din astea. permanent drept? ..cat costa si unde? PLZZ! FUNDAAA!

1 răspuns:
| Adelina004 a răspuns:

Pai daca vrei sa fie permanenet, poti merge la un salon de infrumusetare, si te costa cam 60-80 lei(600-800 mii)dar asta e pentru 6 luni iar daca vrei sa fie permanent sau cel putin pe un an banuiesc ca te costa dublu.Deci sper ca te-am ajutat si succes. Funda? puppy dog eyes