| kiss99 a întrebat:

Care sunt metodele de ati face parul drept fara placa?

Răspuns Câştigător
| Rogzane a răspuns:

Dupa ce faci baie pe cap iar parul tau s-a uscat insa nu complet il poti intinde cu ajutorul unei perii rotunde ca aceasta http://www.google.ro/......tp?/imgres pieptanand o suvita de la radacina pana la varf si simultan tinand feonul deasupra suvitei. repeti procedura pentru tot parl doar ca important este sa nu iei suvite prea groase pentru ca nu il vei intinde bine :) succes

2 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Incearca uleiul de par.Iti mai imblanzeste un pic carliontiihappy.

| lavyBandB a răspuns:

Pai cu o perie rotunda si cu feonulhappy