| HumanoidWorldTokioHotel a întrebat:

Deeeci...Prietena mea este indragostita de un baiat, l a intalnit si el i a cerut id... i l a dat dar el in perioada aia avea pe alta. Ea a aflat, l a sunat si eu vb cu fratele lui in momentul ala si cica si ala tipa la my friend ca cica nu i adevarat, dar ea avea dovezile.Cand a intrat pe mess my friend era tare supy si atunci a intrat si baiatul de care e ea indragostita.Au vb si dupa ea mi a dat convb, el tot nega pana la un punct a recunoscut.Acum si fratele lui avea de incasat ca nu i a spus dar el nu cred ca are nicio vina deoarece fracsu cred ca l a pus sa nu zica. Da acum ala nu mai e cu fata aia.Acum my friend este confuza nu stie daca ar trebui sa i mai acorde o sansastraight face. Si nu vreau sa sufere atat pentru acel baiat. Dar eu totusi as vrea sa ramana nu neaparat impreuna doar prieteni asa cum erau inainte (aveau o prietenie fft frumoasa). Vreau cat mai multe sfaturi plz plz plz plz!

4 răspunsuri:
| Ddeutza a răspuns:

Pai mai degraba sa ramana impreuna...

| mirunaana a răspuns:

Pana la urma daca i-a cerut prietenei tale id in timp ce era cu cealalta fata eu crd ca a vazut ceva la prietena ta ceva ce l-a atras cu toate ca el avea deja iubita.nu tu decizi daca sa ramana impreuna sau nu doar ei pot face asta

| HumanoidWorldTokioHotel explică:

Da dar ei(my friend si baiatul asta care e ea indragostita) imi tot cer sfaturi si chestii din astea...:-

| HumanoidWorldTokioHotel explică:

Si mai vreau sa mentionez ca el avea un status cam vulgar si apoi a trimis si un mass : sa si bage... la aia care nu l credstraight facestraight face