| Blu_7007 a întrebat:

Deko cafe sau Show time? (pentru cei care nu stiu...sunt 2 trupe de stand up comedy romanesti)

11 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cafe Deko, oricand.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mi-a placut mult teo de la deko cafe... dar recunosc ca pe ceilalti nu i-am vazut...

| M4RK a răspuns:

Cafe deko

| NimeniAlta a răspuns:

Deko Cafelove struck

| Shery a răspuns:

Eu am fost la un singur show de stand up comedy la noi in pitesti... numa' ca tipu a facut mai mult stand up si mai putin comedy laughing

| annda a răspuns:

Deko

| Chuck a răspuns:

"Teo cafe"

| rox a răspuns:

Teo.

| MrJungle a răspuns:

Deko! Teo ruleaza. L-am vazut si live, la motoare, este absolut divin pustiu' ala laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deko cafe happy
Sunt suppery thari love struck
xoxo
by zui

| victor4596 a răspuns:

DEKO is cei mai tari.
nu stiti teo o plecat de la deko?