| fluturasul a întrebat:

Cui ii place trupa deko(stand-up comedy) care este favoritul vostru?

7 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Cel mai mult îmi place Teo... e genial omul love struck

| LuS[z] a răspuns:

Sorry nu am auzit de ei... un link ceva?

| adina_4262 a răspuns:

E bun Teo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mieeeeeeeeeeee :X.
Dan Badea si Costel :X.
http://www.youtube.com/watch?v=BWcxE6tBZx0&feature=related
Mereu rad cu pofta cand ii ascult :))).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@TraficantaDeSentimenteRoz, ce legatura are Dan Badea cu trupa Deko? Din cate stiam eu is 3: Teo, Costel si Vio.
Ii stiam din filmuletele de pe youtube si cel mai mult imi placeau Teo si Costel. Dupa ce i-am vazut si live mi-au placut toti 3 laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bizzare o data ce am citit Dan Badea la Deko am crezut ca face parte si el laughing, in orice caz e la fel de tare ca cei de la trupa deko.

| antipatica a răspuns:

Salut!winkingSi mie imi place trupa deko este superba.